Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Portalu. Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
strona główna Strona główna | Nowości | Promocje | Zapowiedzi Twoje konto | Zarejestruj | Schowek | Kontakt | Pomoc
mapa działów
Szukaj: szukanie zaawansowane
Koszyk
Książki \ Aplikacje \ Access

Microsoft Access 2013 Krok po kroku Język: 1

978-83-7541-116-4

Cena Brutto: 58.80

Cena netto: 56.00

Ilość:
Wersja: Drukowana
Autor Joan Lambert, Joyce Cox
Liczba_stron 400
Wydawnictwo Microsoft Press
Oprawa miękka
Data_Wydania 2013-05-14
Microsoft

Access 2013

Krok po kroku

________________________________________________________________________________________________

Książka z grupy:

Access podręcznik

Książka z serii:

Krok po kroku

Zapoznaj się z najnowszą wersje Microsoft Access 2013 od początku do końca krok po kroku, we własnym tempie i wtedy kiedy będziesz mógł poświęcić na to czas. To podstawowy podręcznik do podstawowej bazy danych. Dzięki temu podręcznikowi,  w łatwy i szybki sposób, stworzysz swoją własną pierwszą bazę danych.

 

Z serią książek 'krok po kroku', możesz we własnym tempie uczyć się i nabywać potrzebną wiedze i doświadczenie we własnym tempie. Konstrukcja książki, jak każdej z tej serii, oparta jest na zasadzie, iż kolejny rozdział bazuje na wiedzy z r poprzednich rozdziałów. Tak więc rytm i intensywność swojej nauki zależy wyłącznie od Ciebie.


Dzięki tej książce nauczysz się budować bazy danych, te nietypowe jak również na  podstawie gotowych szablonów - to znacznie upraszcza pracę,


Poznasz zasady budowania formularzy do zautomatyzowania wprowadzania oraz edycji danych zawartych w bazie.Nauczysz się jak importować dane z innych baz lub dokumentów. Tajemnicze słowo 'kwerendy' stanie się dla Ciebie zrozumiałe i będziesz umiał z nich korzystać, oraz zapanujesz nad bezpieczeństwem swoich baz danych, zarówno pod kątem ich uszkodzeń jak również zabezpieczeniem się przed nieuprawnionym dostępem.

 

W tej książce znajdziesz również linki do przykładowych plików, które uproszczą przerabianie kolejnych ćwiczeń. Książka ta jest bardzo praktycznym podręcznikiem. Świadczy o tym ilość przykładów i ćwiczeń w niej zawartych.

 

Jeżeli chcesz poznać Access 2013 zaczynając od początku, a w efekcie posiąść rzetelną wiedze na ten temat - powinieneś sięgnąć do tego podręcznika !

powrót
 
Produkty Podobne
Access 2019 PL. Biblia
MOS 2016 Study Guide for Microsoft Access
Access 2016 PL. Kurs
Access 2016 PL. Ćwiczenia praktyczne
Access 2016 PL w biurze i nie tylko
ABC Access 2016 PL
Access 2010 PL. Biblia
Microsoft Access 2013 Inside Out
MOS 2013 Study Guide for Microsoft Access (Exam 77-424)
Zestaw 4 książek krok po kroku (Word 2013 + Excel 2013 + PowerPoint 2013 + Access 2013)
Więcej produktów