Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Portalu. Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
strona główna Strona główna | Nowości | Promocje | Zapowiedzi Twoje konto | Zarejestruj | Schowek | Kontakt | Pomoc
mapa działów
Szukaj: szukanie zaawansowane
Koszyk
Książki \ Aplikacje \ Access

Microsoft Access 2013 Krok po kroku Język: 1

978-83-7541-116-4

Cena Brutto: 58.80

Cena netto: 56.00

Ilość:
Wersja: Drukowana
Autor Joan Lambert, Joyce Cox
Liczba_stron 400
Wydawnictwo Microsoft Press
Oprawa miękka
Data_Wydania 2013-05-14
Microsoft

Access 2013

Krok po kroku

________________________________________________________________________________________________

Książka z grupy:

Access podręcznik

Książka z serii:

Krok po kroku

Zapoznaj się z najnowszą wersje Microsoft Access 2013 od początku do końca krok po kroku, we własnym tempie i wtedy kiedy będziesz mógł poświęcić na to czas. To podstawowy podręcznik do podstawowej bazy danych. Dzięki temu podręcznikowi,  w łatwy i szybki sposób, stworzysz swoją własną pierwszą bazę danych.

 

Z serią książek 'krok po kroku', możesz we własnym tempie uczyć się i nabywać potrzebną wiedze i doświadczenie we własnym tempie. Konstrukcja książki, jak każdej z tej serii, oparta jest na zasadzie, iż kolejny rozdział bazuje na wiedzy z r poprzednich rozdziałów. Tak więc rytm i intensywność swojej nauki zależy wyłącznie od Ciebie.


Dzięki tej książce nauczysz się budować bazy danych, te nietypowe jak również na  podstawie gotowych szablonów - to znacznie upraszcza pracę,


Poznasz zasady budowania formularzy do zautomatyzowania wprowadzania oraz edycji danych zawartych w bazie.Nauczysz się jak importować dane z innych baz lub dokumentów. Tajemnicze słowo 'kwerendy' stanie się dla Ciebie zrozumiałe i będziesz umiał z nich korzystać, oraz zapanujesz nad bezpieczeństwem swoich baz danych, zarówno pod kątem ich uszkodzeń jak również zabezpieczeniem się przed nieuprawnionym dostępem.

 

W tej książce znajdziesz również linki do przykładowych plików, które uproszczą przerabianie kolejnych ćwiczeń. Książka ta jest bardzo praktycznym podręcznikiem. Świadczy o tym ilość przykładów i ćwiczeń w niej zawartych.

 

Jeżeli chcesz poznać Access 2013 zaczynając od początku, a w efekcie posiąść rzetelną wiedze na ten temat - powinieneś sięgnąć do tego podręcznika !

powrót
 
Produkty Podobne
Access 2019 PL. Biblia
MOS 2016 Study Guide for Microsoft Access
Access 2016 PL. Kurs
Access 2016 PL. Ćwiczenia praktyczne
ABC Access 2016 PL
Access 2010 PL. Biblia
Microsoft Access 2013 Inside Out
MOS 2013 Study Guide for Microsoft Access (Exam 77-424)
Zestaw 4 książek krok po kroku (Word 2013 + Excel 2013 + PowerPoint 2013 + Access 2013)
Microsoft Access 2013 Krok po kroku
Więcej produktów