Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Portalu. Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
strona główna Strona główna | Nowości | Promocje | Zapowiedzi Twoje konto | Zarejestruj | Schowek | Kontakt | Pomoc
mapa działów
Szukaj: szukanie zaawansowane
Koszyk
Książki \ Windows XP

Microsoft Windows XP krok po kroku. Wyd. 2 Język: 1

83-7243450-6

Cena Brutto: 34.90

Cena netto: 33.24

Ilość:
Wersja: Drukowana
Autor Online Training Solutions Inc.
Liczba_stron 400
Wydawnictwo Read Me
Oprawa miękka
Data_Wydania 2005-10-01
Poziom początkujący

Microsoft

Windows XP

krok po kroku. Wyd. 2


     Po przeczytaniu tej książki system operacyjny Windows XP, zarówno w wersji Professional, jak i Home Edition, nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic! Gruntownie zapoznasz się z interfejsem użytkownika, który występuje w nowej szacie graficznej i został znacznie udoskonalony. Dowiesz się, jak dopasować go do swoich potrzeb i gustów. Instrukcje krok po kroku, liczne ilustracje i wskazówki oraz umieszczone na CD-ROM-ie pliki pomocnicze pomogą ci przećwiczyć i zrozumieć wszystkie funkcje systemu. System kont oraz struktura plików i folderów staną się dla ciebie przejrzyste. Nauczysz się instalować urządzenia peryferyjne i nowe oprogramowanie. Będziesz umiał łączyć się z Internetem, korzystać z poczty elektronicznej i prowadzić rozmowy sieciowe. Dowiesz się także, co robić, gdy pojawią się problemy - jak je zdiagnozować i gdzie uzyskać pomoc. Po nauce jest też czas na rozrywkę - możesz posłuchać płyty lub radia, zagrać w sieci lub założyć album fotograficzny.

powrót
 
Produkty Podobne
Informatyka Europejczyka. Podręcznik do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 5. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 5. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 4. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)
Informatyka Europejczyka. Podręcznik do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 4. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)
Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w szkole podstawowej, kl. IV - VI. Edycja Windows XP, Windows Vista, Mac OS 10.5, Linux Ubuntu
System Windows. Najlepsze rozwiązania
Windows XP. Naprawa i optymalizacja. Ćwiczenia praktyczne
ABC systemu Windows XP PL. Wydanie II
Windows XP Home PL. Ćwiczenia praktyczne
Windows XP. Komendy i polecenia. Praktyczne przykłady
Więcej produktów