Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Portalu. Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
strona główna Strona główna | Nowości | Promocje | Zapowiedzi Twoje konto | Zarejestruj | Schowek | Kontakt | Pomoc
mapa działów
Szukaj: szukanie zaawansowane
Koszyk

Polityka prywatności


Złożenie zamówienia związane jest z podaniem danych adresowych, na które zamówiony towar ma być dostarczony.
W przypadku firm jest to również związane z podaniem NIP i osoby kontaktowej.

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że wszystkie Państwa dane przechowywane są w sposób należyty i pewny, uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich i nigdy nie zostaną udostępnione nikomu, ani żadnej firmie ani osobie prywatnej.

Zasady, jakimi się kierujemy to:

  1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych NOVATECH
  2. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby marketingowe, referencyjne oraz realizacji zamówień przez NOVATECH i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.
  3. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania
    przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, które należy zgłosić do siedziby naszej firmy w formie pisemnej.
  4. NOVATECH nie odpowiada za szkody wyrządzone w wyniku udostępnienia przez Klienta osobom trzecim haseł, dostępów do podanego konta email, loginów, linków do śledzenia losów zamówienia oraz innych danych niepublicznych przekazanych w celu realizacji zamówienia lub też jeżeli osoba trzecia weszła w posiadanie tych danych niezgodnie z prawem (kradzież danych osobowych, włamania do systemów informatycznych, włamania na konta pocztowego). Jednocześnie NOVATECH zobowiązuje się do starannego przechowywania i zabezpieczania danych osobowych oraz nieudostępniania tych danych osobom trzecim bez zgody Klienta.

Aby nie powtarzać operacji wypełniania danych adresowych za każdym razem, gdy składacie Państwo zamówienie, przy pierwszym zakupie podajemy je jednorazowo wybierając LOGIN i HASŁO. Każde kolejne zamówienie, jako stałego Klienta, nie będzie wymagało powtarzania od początku wszystkich danych. W przypadku gdy, zapomnieliście Państwo hasła do swojego konta należy podać swój e-mail na który automatycznie, bez naszego udziału zostanie ono wysłane. Po poprawnym zalogowaniu pojawiają się wszystkie Państwa dane adresowe, które można edytować, poprawiać, zmieniać.