Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Portalu. Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Nowości | Promocje | Zapowiedzi Twoje konto | Zarejestruj | Schowek | Kontakt | Pomoc
mapa działów
Szukaj: szukanie zaawansowane
Koszyk
 POSZUKUJEMY PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH


Proponujemy korzystne warunki współpracy - skontaktuj się z nami


  
  

 

  

       
3 marca 2017
 
     Coraz więcej pojawia się polskojęzycznych książek na temat Windows Server 2016. Mam na myśli dwie ostatnie  pozycje dotyczące egzaminów 70-741 i 70-744.
To podręczniki:

Egzamin 70-741: Windows Server 2016 – Praca w sieci

Egzamin 70-744: Zabezpieczanie systemu Windows Server 2016

         Warto jest sięgać po te książki podczas przygotowania się do tych dwóch egzaminów - można zaoszczędzić furę pieniędzy na szkolenia.26 lutego 2017 


           Na nasze półki trafia długo oczekiwany podręcznik:

Windows Sysinternals - wykrywanie i rozwiązywanie problemów

Warto po tą książkę sięgnąć. To podręcznik dla zaawansowanych użytkowników Windows, Profesjonalistów IT.      Książka opisuje narzędzia zawarte w Windows Sysinternals. To narzędzia nieodzowne by sprawdzić poprawność pisanego oprogramowania, jego funkcjonalność i wydajność. To również może być jedyne panaceum gdy program się zawiesza, gdy zawiesza cały system lub po prostu nie działa tak jak byśmy tego oczekiwali. To narzędzia z najwyższej półki a książka pozwala nam je dokładnie poznać i co ważne jak stosować. Polecamy


03 lutego 2017

                    Książka w nowym roku - w naszej Księgarni to prawie 8.000 tytułów. Takiej ilości jeszcze nie było.
Wciąż naszą misją jest danie Państwu możliwości zakupu dowolnej książki z branży IT jaka jest dostępna na całym świecie.
Wielokrotnie zdarza się również, iż zamawiacie Państwo tytuły, których w naszej Księgarni nie ma. Dzieje się tak, bowiem albo są one bardzo niszowe lub z pogranicza informatyki i to jest powodem ich braku w naszej Księgarni. Jedno jest pewne - zawsze możecie Państwo na nas liczyć i zawsze zrobimy wszystko by sprostać Państwa oczekiwaniom.
W większości przypadków, dzięki wypracowanym kontaktom, udaje się nam sprowadzać te tytuły dla Państwa i nic się w tym nie zmienia.


12 grudnia 2016
         Książka na Święta to dobry prezent - dobrze o tym wiemy. Pamiętajcie jednak Państwo o jednym - trzeba zdążyć. Nie wszystko zależy od nas. Zawsze robimy wszystko by wysłać je do Państwa, ale czas dostawy jest poza naszymi kompetencjami. Wszyscy właśnie wtedy kupujemy prezenty i każdy z nas chce je otrzymać o czasie. Pamiętajmy więc by zamawiać je odpowiednio wcześnie by mieć pewność że dotrą na czas Wigilijnej Kolacji.

9 grudnia 2016

         Jak podał Microsoft(R) - świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Podstawowe programy Windows 2012 zakończy się 10 stycznia 2017.


8 listopad 2016

         Wśród wydawców coś drgnęło. Cieszymy się, że okres kanikuły mamy poza sobą no i jeszcze wiele w tym roku przed nami.
      Zapewne, podobnie jak i mnie, denerwują Państwa pojawiające się już teraz, na początku listopada, świąteczne reklamy. Przecież to jeszcze prawie dwa miesiące do Świąt. Cóż, takie są prawa rynku. Może powinniśmy do tego przywyknąć. Idąc więc za tą myślą, już dziś zachęcamy -
KUPUJCIE NA ŚWIĘTA KSIĄŻKI
- bo to nie tylko fajny prezent ale i w przypadku naszych podręczników to inwestycja w samego siebie !

12 września 2016
                       Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się. Wreszcie na naszych półkach dostępny jest, zdecydowanie najlepszy podręcznik do obsługi systemu Windows 10PL. To:
To 800 stron rzetelnej wiedzy skierowanej do profesjonalistów obsługujących ten system. Począwszy od jego instalacji, konfiguracji, bieżącej obsługi (administratorzy sieci) a na serwisowaniu skończywszy.
     Podręcznik, który gorąco polecamy.

17 sierpnia 2016

                       Pomału mija czas kanikuły. Dotyczy to również wydawców. Po sennym i mało ciekawym okresie wakacyjnym pojawią się nowości - warto więc śledzić zakładkę 
ZAPOWIEDZI. Jeszcze w sierpniu powinien pojawić  się, myślę że interesujący, podręcznik  


To na pewno będzie najpopularniejsza książka września 2016 roku - polecam.20 maja 2016

           Zakończyły się SQLDAY 2016, w której to imprezie od lat mamy przyjemność uczestniczyć i ją sponsorować. Wiele satysfakcji dostarczyło nam spotkanie z Państwem - uczestnikami tej trzydniowej wrocławskiej imprezy.  Miło nam było gościć na naszym stoisku znanych autorów książek, które prezentowaliśmy. Dejan Sarka - współautor cieszącej się wielkim zainteresowaniem książki 
Naszymi gośćmi byli również autorzy podręczników Katarzyna Żmuda, Marcin Szeliga. Dziękuje w tym miejscu również wszystkim przyjaciołom naszej Firmy - organizatorom. Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko z książkami we wrocławskiej Hali Stulecia.
    Drodzy Państwo - dziękujemy, to była dla nas wielka przyjemność i satysfakcja zarazem, że mogliśmy w te trzy dni być i rozmawiać z Państwem.27 kwietnia 2016

           W imieniu organizatorów, stowarzyszenia PLSSUG, mam przyjemność zaprosić Państwa na SQLDay 2016, ósmą edycję największej w tej części Europy konferencji poświęconej platformie danych Microsoft(R).  W tym roku będziemy mieli okazję wziąć udział w jednym z sześciu całodniowych warsztatów, oraz w odbywających się na czterech równoległych ścieżkach sesjach prowadzonych przez najlepszych ekspertów z całego świata.

   Jest mi niezwykle miło, że jednym z nich jest piszący te słowa autor takich książek jak „Praktyczny kurs SQL”  czy „Serwer SQL 2008. Usługi biznesowe. Analiza i eksploracja danych” (które kupujecie Państwo w tej cenionej księgarni, która od lat jest sponsorem naszej imprezy).

Dodatkowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie konferencji (http://sqlday.pl/) oraz profilu konferencji w serwisie Facebook (https://www.facebook.com/SQLDay).

Marcin Szeliga, Prezes Stowarzyszenia PLSSUG31 marca 2016


        Z satysfakcją pragniemy poinformować Państwa, iż Microsoft(R) na podstawie naszych kwalifikacji przedłużył nam, po raz kolejny, uprawnienia do obsługi (sprzedaż oprogramowania użytkowego, systemowego i serwerowego)  jednostek edukacyjnych w całej Polsce. Ze swojej strony, co również oprócz naszych kompetencji zostało zauważone przez Microsoft(R), deklarujemy kontynuacje naszych usług na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno doradztwa przedsprzedażnego (bezpłatnego), jak i realizacji dostaw w oparciu o najkorzystniejsze warunki ekonomiczne dla naszych Klientów.08 marca 2016

DROGIE PANIE,


        Z okazji Waszego Święta moc najlepszych życzeń - wszystkiego co dobre, wszystkiego co najlepsze. Zarówno na niwie zawodowej jak i prywatnej. Na tej zawodowej - robimy co możemy dostarczając literaturę fachową z całego świata.

       Na niwie prywatnej, jak mówią nasze piękne Współpracownice

dobry kosmetyk jest dobry na wszystko

Polecamy więc ich SKLEP z tym, co jak One mówią, jest naprawdę najlepsze
(nie tylko dla Pań).07 stycznia 2016

     Mamy NOWY 2016. Otwieramy go nowymi książkami - zgodnie z tym co nowe, co dominuje na rynku oprogramowania i systemów operacyjnych.
Mam oczywiście na myśli Windows 10, Office 2016 i nie słabnący w swojej popularności Office 365. Dodatkowo, z początkiem tego roku pojawiają się na naszych półkach dwie nowości. To podręcznik do najnowszej wersji C# 6.0 oraz oczekiwana pozycja PowerShell 5.0. Mimo więc pozornego zastoju w niektórych wydawnictwach - jest co czytać - czego Państwu i sobie w tym Nowym 2016 Roku serdecznie życzę.08 grudnia 2015

     Piękniejsza połowa naszego zespołu stwierdziła, że ...książki są OK. ale uroda też jest ważna... Nie negujemy tego, a i nie rozumiejąc do końca co to są KOSMECEUTYKI (wg. Pań to coś znacznie skuteczniejszego niż kosmetyk), zostaliśmy zobowiązani do odesłania Państwa (dotyczy to płci obojga) do sklepu internetowego prowadzonego przez nasze Dziewczyny -
                                     www.najlepsze-kosmetyki.eu 

20-21 listopada 2015
 
     Konferencja SQLDAY Lite trwa. Miło nam i dziękujemy  za to, że tak licznie odwiedzacie Państwo naszą książkową ekspozycje. Zdjęcie ze stoiska- powyżej. Impreza, jak wszystkie z tych organizowanych przez Polish SQL Server User Group Association, na których byliśmy i które jak zawsze sponsorujemy - według ocen uczestników (podsłuchane) udana na pięć z plusem. TAK TRZYMAJCIE !
Dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy i miłą atmosferę.
 
27 października 2015
 
     Konferencja SQLDAY Lite to niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się, co nowego przeniesie nam SQL Server 2016. Z tej okazji zaprosiliśmy do Warszawy w roli prelegentów najlepszych polskich fachowców w tej dziedzinie. W trakcie konferencji opowiedzą oni jak efektywnie używać nowych funkcji serwera SQL do rozwiązywania codziennych problemów.
    Osoby, które chciałyby dogłębnie poznać wybrane zagadnienia z obszaru administracji, programowania czy Business Intelligence, zapraszamy na całodniowe warsztaty prowadzone przez najlepszych ekspertów - Marka Adamczuka, Pawła Potasińskiego i Damiana Widerę.
Agenda, rejestracja i wszystkie informacje o konferencji: http://sqlday.pl 

Zapraszam Was serdecznie
Marcin Szeliga


Jesteśmy sponsorami tej ważnej Konferencji, a zaprasza Państwa współautor znanych książek z naszych półek, które gorąco polecamy:
 


 
24 września 2015

    Dzisiaj gościmy w Bydgoszczy w firmie Atos. Gościmy oczywiście tu razem z książkami, by móc właśnie tutaj pokazać ile jest możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki podręcznikom, które są dostępne w naszej Księgarni IT. Wystawiamy tu około stu książek z działów sugerowanych przez Gospodarzy.


 

11 września 2015

      W zeszłym miesiącu pisaliśmy, cytując Microsoft, że Visual Studio 2015 już jest. Tym bardziej miło nam poinformować że jest już na naszych półkach najnowsza książka 
 

Microsoft Visual Studio 2015

    Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym podręcznikiem.
 
 

08 sierpnia 2015
 

 
  Wychodząc na przeciw, sygnalizowanym przez Państwa sugestiom, stworzyliśmy
Zestaw szkoleniowy Windows Server 2012 R2 Egzaminy 70-410, 70-411, 70-412, 70-413, 70-414
Wszystkie  polskojęzyczne  podręczniki  do  egzaminów  związanych z  Windows Server 2012 R2. Oczywiście w znacząco niższej cenie !

 

 
06 sierpnia 2015
 


                   Doskonała wiadomość dla programistów Visual Studio.
 

 Visual Studio 2015 już jest !
 
    Jak poinformował Microsoft(r) -   Stworzenie jednej aplikacji na wiele różnych urządzeń. Dla deweloperów to bajeczne ułatwienie, bo mogą za pomocą jednego, delikatnie zmodyfikowanego produktu zaistnieć zarówno na komputerach osobistych, jak i urządzeniach mobilnych. Nowa edycja Visual Studio otwiera przed nimi drzwi prowadzące na niezliczoną ilość urządzeń. Już teraz można tworzyć oprogramowanie na PC, smartfony, urządzenia IoT i gogle wirtualnej rzeczywistości
Tak pisze o tym wydarzeniu MS. Lada chwila pojawią się podręczniki.

 23 lipiec 2015

         Sezon urlopowy na dziś - to tak jak szklanka napełniona do połowy. Po

Aby otrzymywać biuletyn
o nowościach i promocjach
podaj swój adres email:

Microsoft Partner

______________________

 

GWARANCJA NAJTAŃSZEJ KSIĄŻKI W POLSCE
 Jeżeli od dowolnego dostawcy w Polsce otrzymacie Państwo w pisemnej ofercie cenę niższą od proponowanej przez nas, automatycznie staje się ona podstawą do negocjowania naszych cen na tym niższym poziomie. Akcja nie łączy się z innymi promocjami.


DARMOWE eBOOKI

Windows Server 2012, SQL Server 2012, Office 365, Windows Phone 7, VisualStudio 2010...www.najlepsze-kosmetyki.eu

Brak Towarów w koszyku!